Rodinný dom SUNO

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojace rodinné domy situované v obci Dolná Streda, v lokalite pri Váhovskej ceste.


Tento moderný dom postavíme na Vašom alebo inom pozemku. Možnosť obhliadnuť reálnu stavbu. Súbor troch totožných domov sme zrealizovali v obci Dolná Streda, Pri Váhovskej ceste.
V prípade záujmu Vám nájdeme pozemok v lokalite podľa Vašich požiadaviek a následne dom postavíme na kľúč, resp. do Vami požadovaného štádia…

Dispozičné riešenie ponúka 3-izbový byt s dvoma samostatnými kúpeľňami. Hlavný vstup je situovaný na severozápadné priečelie domu, orientovaný do ulice. Vstupuje sa do predsiene so šatníkom, z ktorej je prístupná detská izba a kúpeľňa. Hlavný obytný priestor pozostáva z kuchyne so stolovaním a z obývačky s kozubom na drevo. Z kuchyne je prístupná technická miestnosť, ktorá môže fungovať ako komora s tým, že je tu umiestnený kotol ústredného kúrenia a práčka. Spálňa v zadnej časti domu je prístupná cez hlavný obytný priestor; má vlastnú kúpeľňu a šatník. Na juhozápadnej strane pozemku vzniká záhrada, do ktorej sú orientované všetky obytné miestnosti. Vonkajšia terasa je rovnako prístupná zo všetkých obytných miestností domu.

V cene je zahrnuté: – holodom, plastové/hlinikové okná, vchodové dvere, podlahové kúrenie s plynovým kotlom, príprava na krb, sádrové omietky s maľbou, Zateplenie 20cm izoláciou a ukončenie silikónovou omietkou, oplotenie podľa Vašich požiadaviek, zámková dlažba na terase a pre domom, terénne úpravy. V prípade záujmu je možné upraviť dispozíciu resp. použitý materiál.

V prípade záujmu možnosť dokončenia domu na kľúč. Alternatívou je prístrešok pre dve auta resp. garáž. Na stavbu sú použité materiály najvyššej kvality od renomovaných výrobcov.

Cena domu je bez pozemku. Cena pozemku sa odvíja od lokality.V prípade otázok sme Vám neustále k dispozícii.

architektonický návrh: Ing.arch. Lukáš Šíp, PhD.
investor: ELDi Group s.r.o.
lokalita: Obec Dolná Streda, parc.č. 436/1, 436/7 a 436/8